Návod na erotickou masáž krok za krokem

S nabídkou erotických masáží v Praze i dalších městech u nás se roztrhl pytel a toto kdysi tajnostmi obestřené umění si prodírá cestu i do našich ložnic. Láká vás možnost si jej se svou drahou polovičkou vyzkoušet i doma? Pak je tento návod určen právě vám.

1) Krok – připravte atmosféru

Atmosféra je velice důležitá! Většina žen má hluboký smysl pro detail a citlivě reagují na vzhled prostředí, proto si dejte nejen na přípravě místnosti záležet.

Co a jak můžete nachystat v místnosti před masáží:

  • Úklid místnosti – ujistěte se, že je pokoj čistý a uklizený. Pohozené špinavé slipy zrovna nepůsobí vzrušujícím dojmem.
  • Namísto osvětlení a lampiček raději použijte svíčky, ty vytváří svůdné a intimní osvětlení.
  • Zároveň se nabízí možnost použít pár aromatických, aby místnost krásně provoněla.
  • Použijte hebké, čisté, na dotek příjemné povlečení postele
  • Připravte si k ruce několik ručníků nejen k utření rukou, ale i k podložení masírovaného, aby použitý olej nezašpinil povlečení.
  • Pokud je v místnosti chladno, tak ji vytopte – starosti ohledně účtů si nechejte na jindy, teď je čas si užívat
  • Zamezte všem nežádoucím rušivým elementům – zavřete okno, vypněte si mobil atd.
  • Pohledejte na internetu nějakou klidnou, pomalou, relaxační hudbu, kterou až na to přijde, budete moct rychle spustit.
  • Nezapomeňte použít i své oblíbené erotické pomůcky. Kdy a proč výrazně stoupl zájem o toto zboží?

2) Krok – připravte si masážní oleje, ať to pěkně klouže!

Nejlepší je používat čirý, přírodní olej. Proč? Jelikož olej budete používat nejen na kůži zad, noh aj., ale i na intimních partiích. Zde by běžný masážní olej či gel, zvláště pak ten hřejivý, působil velmi nepříjemně, až bolestivě.

Velice šikovná varianta je použít kokosový olej. Nejenže je levný a snadno se používá, ale zbytek z balení můžete použít i na vaření či studenou kuchyni. Další ohromná výhoda je, že kokosový olej nádherně voní, a v mžiku vás i partnerku přenese do tropů.

Nehledě na to, který si vyberete, se ujistěte, že je příjemně prohřátý. Stačí jej dát na pár chvil v míse do mikrovlnné trouby. Pokud by se vám olej v průběhu dlouhé masáže příliš ochladil, ohřívejte jej v rukou. Stačí si jej nechat na 5-10 sekund v rukou a teprve pak aplikovat na kůži partnerky.

3) Krok – pouze pomalé, něžné pohyby a nic víc!

Hlavní je pomalu a přiměřeně něžně. Nesnažíte se jí ulevit od chronické bolesti zad… Smyslnost tkví v pozvolném zvyšování vzrušení pomalými pohyby, nikam nespěchejte, hrajte si s partnerkou jako kočka s myší. Vaším úkolem je přinést jí prožitek vzrušení, uvolnění a relaxace skrze vaši pozornost k ní.

S postupem času mírně přidávejte na intenzitě.

Pokud vám dělá problém zůstat u pomalých pohybů, zkuste si představit, že partnerka spí a vy se snažíte ji nevzbudit. Je fajn, pokud vám partnerka v průběhu masáže skutečně neusne, nicméně pokud se tak opravdu stane, konec konců to berte jako kompliment – skvěle se uvolnila.

4) Krok – správná komunikace je důležitá

Klíčem ke správné intenzitě masírování je vnímat reakce partnerky. Sledujte její dýchaní, věnujte jí pohled z očí do očí, poslouchejte, vydává-li slastné zvuky, a snadno poznáte, jak se jí daná technika líbí.

Kromě této komunikaci omezte na minimum. Ničemu nevadí se občas zeptat, pokud si s něčím ohledně masírování nejste jistí, ale vyhněte se zbytečnému tlachání o tom, jak bylo v práci nebo kdo dá dětem večeři.

Pokud stále čtete, jste úžasný muž! Nebojte se použít vše, co jste se zde naučili, abyste si užili společné chvíle s vaší partnerkou na maximum. Erotická masáž je velmi romantický akt, který ještě utuží vaši lásku a společnou náklonnost.

Pokud máte již po masáži, nebojte se s námi sdílet své dojmy.

Jana Paulusová