Lovegra pro ženy se prodává už roky. Problémy se sexem vás trápit nemusí!

Takzvaná Lovegra pro ženy se prodává už několik let a faktem je, že velice dobře. Nejde přitom o jediný produkt, ale hned o několik typů přípravků podporujících sexuální touhu, které jsou takto souhrnně označovány. Žen, kterým už tento preparát pomohl zmírnit či zcela odstranit potíže intimního charakteru, neustále přibývá. Přestože jsou problémy s libidem týkající se něžného pohlaví mnohdy spíše psychické povahy, je Lovegra coby ryze konvenční farmaceutický přípravek až překvapivě úspěšná. Není už váš milostný život zdaleka tak vzrušující jako v minulosti? Chcete si sex znovu naplno užívat? Možná, že se vám vaše přání díky „ženské Viagře“ vyplní.

Viagra pro ženy se prodává velice dobře

Skutečnost, že jdou přípravky podporující ženské libido velice dobře na odbyt, možná někoho lehce překvapí. Poměrně často se lze totiž setkat s mylným přesvědčením, že se intimní problémy týkají převážně mužů. Je sice pravda, že třeba takové potíže s erekcí postihují zhruba dvě pětiny mužů starších 35 let a že se s nimi čím dál častěji potýkají i jedinci mladší. Ženy však mají také svá trápení. Z průzkumů vyplývá, že se výrazný pokles či dokonce úplné vymizení sexuální touhy týká přinejmenším každé čtvrté ženy. Těch, které se s něčím takovým smíří, je však čím dál méně. Většina, obzvláště mladších žen a zejména pak takových, které žijí v partnerském svazku, celkem pochopitelně hledá nějaké řešení. A jednou z cest, jak ochablé libido oživit, je právě užívání přípravků jako Lovegra. Prodeje tohoto pozoruhodného preparátu tedy neustále rostou.

Proč mizí sexuální touha?

Proč se ztrácí ženské libido? Důvodů. Které vedou k poklesu touhy po fyzické lásce může být celá řada. Faktem samozřejmě je, že přirozená touha po intimním sblížení zpravidla oslabuje s přibývajícím věkem. Na tom není nic zvláštního a v menší či větší míře se to týká v podstatě všech jedinců a to obého pohlaví. Pokud se však s nechutí či neschopností týkající se sexu začne potýkat člověk mladší, je třeba hledat příčiny takového stavu a samozřejmě také cesty vedoucí ke zlepšení. A z jakých příčin se nejčastěji ztrácí libido u žen? Co se za tímto problémem obvykle skrývá? Zpravidla některý z těchto faktorů:

  • Neshody ve vztahu
  • Zvýšená únava
  • Dlouhodobější stres
  • Nízké sebevědomí
  • Hormonální poruchy
  • Cukrovka, hypertenze a další nemoci
  • Endokrinologické potíže
  • Nadměrná konzumace návykových látek

Když je problém „v hlavě“

Více méně permanentní nechuť k milování může samozřejmě postihnout obě pohlaví. Rozdíly tu však přece jen jsou. Přestože i u mužů mohou za poklesem libida stát psychické potíže, přece jen častěji jde o záležitost fyziologickou. Klasickým příkladem jsou již zmiňované poruchy erekce, které mají ve většině případů původ v nějakém onemocnění. Hypertenze, diabetes či nemoci srdce a ledvin jsou v této souvislosti zmiňovány nejčastěji. U žen však převládají spíše příčiny psychického rázu, které obvykle pramení z dlouhodobé nespokojenosti s partnerem a se společným soužitím. Velice efektivním zabijákem chuti na milování je rovněž permanentní stres, což je s ohledem na to, že právě sex pomáhá stres odbourávat, poněkud paradoxní. A jak je to s účinností Lovegry v případě psychických příčin poklesu libida?

Jak Lovegra funguje?

Nutno přiznat, že přínos užívání tohoto přípravku v situaci, kdy je zřejmou příčinou poklesu sexuální touhy špatná psychika, není zdaleka takový jako tehdy, stojí-li za problémem fyziologické faktory. Je-li chyba „v hlavě“ měla by ke slovu přijít jiná farmaka a zejména pak terapie. A pokud není zbytí, může pomoci i změna partnera. A jak vlastně Lovegra a jí podobné přípravky fungují? Je to podobné jako v případě ryze „mužských“ podpůrných prostředků. Tzv. účinnou látkou obsaženou v Lovegře je totiž Sildenafil, který zlepšuje prokrvení pánevního dna a tedy i pohlavních orgánů ženy. „Chuť“ na milování logicky vzrůstá. Přípravek se podává zhruba půl hodiny před zamýšleným aktem a jeho příznivý vliv může trvat až několik hodin.

Výsledky skvělé, vedlejší účinky minimální

Rostoucí prodeje „ženské Viagry“ jsou jasným důkazem toho, že má její užívání na sexuální život mnoha žen pozitivní vliv. Výhodou je také fakt, že si lze přípravek opatřit i bez lékařského předpisu, což ocení zejména dámy, které trpí přehnaným studem. A je tu ještě otázka možných vedlejších účinků. Ano, tak jako u většiny léčiv, lze se i u tohoto přípravku občas setkat s nežádoucími jevy. Jde však pouze o drobnosti. Mírné bolesti hlavy, pocity horka či lokální zarudnutí pokožky. Obvykle nic, co by převážilo nad výhodami. Zlepšení intimního života, k němuž tato „kouzelná pilulka“ nemalou měrou přispívá, zpravidla ocení nejen žena, ale samozřejmě také její partner.

Uvažujete, jak vnést do vaší ložnice více vzrušení? A co Lovegra, má u vás šanci?

Jana Paulusová