Erotické masáže v Praze – to by se hodilo do písničky

Slovy písničky se dá říci že sex je náš, dělá dobře mě i tobě. Písnička od Lucie to vystihla dokonale. Ale než dojde k sexu v soukromí, proč se nenaladit erotickou masáží v Praze? Člověk pak přijde na ty správné „lechtivé“ myšlenky a zážitek je rozhodně příjemnější, než četba knih od Markýze de Sade. Jasně, že jde o nadsázku, ale ne zas až tak velikou.

Obecně platí, že masáž, ať už erotická nebo klasická, tantrická, thajská nebo olejová, stimuluje v těle nejen hormony vedoucí k libému pocitu, ale odbourává stres a odvádí myšlenky od každodenních starostí. Někdo si na uvolnění dá podvečerního panáka něčeho ostřejšího, někdo si naopak dopřeje jemný dotyk zkušených masérek. Pokud v tom hledáte něco nemravného, hledáte marně. Drobná exkurse do historie masáží, a to včetně těch erotických, by nás totiž zavedly do hluboké minulosti.

 Než křesťanská morálka hodila na erotiku příkrov něčeho nehezkého, co by se mělo provozovat, když už to musí být, někde doma, potmě a pod dekou, tak staří Indové, ale i Řekové, Římané či Mykéňané k tématu erotiky přistupovali mnohem otevřeněji.

Schválně si tipněte, jak staré vlastně masáže jsou. Asi od nepaměti, už asi i zamilované neandrtálské ženy masírovaly své zmožené lovce a matky své děti. Třeba jen proto, aby jedněm protáhly ztuhlé svaly a druhým ulevily od bolesti. To je ale jen spekulace, kterou nelze dokázat. Ovšem floridská akademie udává, že jsou důkazy o masážích, které existují už z doby 3 000 před naším letopočtem. Podle záznamů putovala masáž z Číny přes Indii do dalších zemí. V Číně šlo především o vyrovnání energetických drah. Ne nadarmo právě odtud pramení tradice akupunktury či akupresury, která má k masážím už velmi blízko. Mnozí si myslí, že erotická masáž je masáž intimních partií, ale nic není vzdálenějšího pravdě. Při erotické masáží se maser či masérka těchto oblastí vůbec nemusí dotknout.

Jak je to možné? Princip je úplně stejný jako při sledování erotického filmu. Taky vám nikdo nesáhne do rozkroku a přesto pocítíte vzrušení. Erotické masáže v Praze to mají perfektně zvládnuté. Ani na chvíli nepocítíte ani náznak či závan vulgarity. Teď nezbude než přiznat, že vím o čem mluvím. A rozhodně nelituji. A to jsem zažil i neerotickou masáž v Thajsku a tam z nich prvoplánovost a vulgarita téměř odkapávala; bylo mi to nepříjemné. 

Avšak mohl jsem jen mít smůlu. Bylo to v turistické oblasti, kde se snažili ulovit kohokoli s bílou pletí v domnění, že do Thajska jezdí za sexem. Jenže já tam byl navštívit pár národních parků zaměřených na orchideje a stromové kapradiny a masáž byla jen bokovka. Něco ve stylu, „když už tady jsem, tak proč to nevyzkoušet“ a šlápl jsem vedle.

Jak daleko v Thajsku v tomhle směru jdou? Daleko! Prvoplánové striptýzové show a služby jsou na hony vzdálené jakékoli intimitě a erotice. Až se stydím popisovat, co všechno jsem tam viděl. Kamarád, který skutečně do Thajska jednou odjel užít si sexu mi po návratu dal cennou radu. „Dej si pozor, nejkrásnější thajské ženské jsou chlapi.“ A měl pravdu. Zaměřil jsem se na to, dokonce jsem si s „ladyboys“, což je o level víc než transvestita, na ulici popovídal. 

Jsou to také jenom lidi a jsou rádi, když se na ně turista dívá jako na lidské bytosti a ne jako na atrakci. Řeknu vám, zlatá Praha. Cestuji hodně, cestuji rád a rád poznávám nové věci. Ale nemusím mít všechno. Erotickou masáž klidně, ale sexuální zkušenost v Thajsku nikdy. Jedním z mnoha důvodů je i fakt, že AIDS je v Bangkoku hodně rozšířený. Takže se vraťme hezky na začátek. Když erotickou masáž, tak v Praze. Třeba z rukou profíků z pleasure-world.com.

Jana Paulusová