Erotické masáže v Praze – není masáž jako masáž

Nabídka masáží je rozsáhlá a erotické masáže v Praze se dají pojmout hned na několik způsobů. Slyšeli jste někdy o tantrických masážích? Možná ano a dost možná poněkud zkresleně. Laický pohled člověka, který o tom jen slyšel často míří k erotice a sexu v tom nejprvoplánovějším slova smyslu. Jenže skutečnost je nejen složitější, ale dokonce i příjemnější. Takže stud a červenání odložme stranou a podívejme se tantře na zoubek. Nebo spíš pod sukni?

V zásadě jde o to, přiznat si, že vlastní sexualitu můžeme posunout dál a dokonce ji rozvíjet. Platí jak pro muže, tak pro ženy. Tantrická masáž je totiž určena oběma pohlavím a využívají ji dokonce i páry. Protože je určena všem a naše společnost je čím dál méně puritánská, získává občasné trávení volného času na „tantrický způsob“ čím dál větší oblibu. Tantrická masáž nejen že uvolní svaly, což je účinek, který doprovází v podstatě každou masáž, ale prohloubí a rozvine vnímání smyslů a smyslnosti. Že to zní nesmyslně?

Dovolte mi jednoduchý příklad. Existují desítky receptů, jak udělat výborný guláš. Představte si, že je to vaše oblíbené jídlo, dáváte si ho při každé příležitosti na pravidelných služebních cestách a myslíte si, že vás už nic v chuti guláše nemůže překvapit. Ale najednou narazíte na mistra kuchaře, který „gulášové umění“ posune do naprosto jiných výšin. Chuť sice hraje prim, ale potěšeny jsou i další smysly. Od vůně po hmat, neboť měkoučké maso se s jazykem doslova mazlí. Je to prostě smysluplný zážitek. Naprosto stejné je to s tantrickou masáží.

Je téměř nemožné ji popsat, protože je potřeba ji zažít. I tady se do zážitku zapojí více smyslů, byť hmat bude hrát prim podobně, jako chuť u výše zmíněného příkladu. Jenže do hry se zapojí i zrak, neboť masérky a maséři jsou skutečně potěchou pro oko a dokonce i čich, neboť i tento smysl dostane svou porci příjemného zadostiučinění. Ve hře jsou totiž i aromaterapeutické vonné oleje. Zároveň s uvolněním svalů přijde i uvolnění duše, což je v dnešní době zapotřebí více než kdy jindy. K tomu napomáhá orientální hudba, která prostupuje celým prostorem. Takže ani sluch nepřijde zkrátka.

A protože se bavíme o tantrické masáži, kde je nahota její přirozenou součástí, musíme zmínit i důvěru. Nejedná se o neosobní záležitost, ale o důvěrné setkání během kterého se masérka či masér stane vaším průvodcem vaší vlastní sexuality. Najednou o svém těle zjistíte víc a to tím nejpříjemnějším způsobem.

Žijeme ve společnosti extrémně zaměřené na výkon. Jen si uvědomme, kolik pokynů denně vyřídíme. Desítky emailů, telefonátů, položek, které je den co den potřeba splnit a poměrně často se stává, že v každodenním shonu přestáváme myslet na sebe jako na člověka, ale bereme se jako tvora plnícího příkazy. Může to začít ranní povinností odvézt děti do školy či školky a konče těsně před spaním tak,že ještě kouknete do diáře, abyste věděli, co vás další den čeká. Není pak divu, že nenápadně přichází syndrom vyhoření, pochybnosti, jestli to všechno stihnete a zdali to všechno má smysl. Pokud v předchozí větě cítíte náznak syndromu vyhoření, jste na správné stopě. A je to vlastně dobrá zpráva, protože vám dochází, že nejste stroj. Zasloužíte si alespoň občas vypnout. A dobrá, klidně i erotická masáž je přesně to, co vás přivede na jiné myšlenky. Pokud chcete zažít přesně takovou, pak vás rovnou odkážeme na stránky www.pleasure-world.com, kde své služby nabízí ty nejšpičkovéjší pražské masérky a maséři.

Erotická či tantrická masáž totiž není o výkonu, ale o zážitku. Není o spěchu, ale o klidu. Není o stresu a nervozitě, ale o důvěře a odevzdání se sobě. A v neposlední řadě o poznání. Lidská sexualita má obrovské množství zákoutí a dobrá erotická masáž vám ukáže ta, o nichž jste neměli ani tušení. Navíc tantra není v první řadě o erotice, ale o rituálu. Neuvěříte, dokud to nezkusíte.

Jana Paulusová