Erotické masáže nejsou jen záležitostí pro muže! Tohle jsou důvody, proč by je měly vyzkoušet i ženy! 

Salony erotických masáží v Praze mohou snadno vyvolat dojem, že jsou určeny výhradně pro muže. Nenechte se však mýlit! Ženy je rozhodně také mohou navštívit a užít si tu nejsvůdnější masáž svého života! Ve skutečnosti jich to už  dělá mnohem více, než si možná myslíte. Chcete zažít smyslné tření tělo na tělo, doteky sexy maséra v mimořádně intimní a romantické atmosféře? Pak salón nabízející i erotické masáže pro ženy je přesně tím místem, kde dostanete to, po čem toužíte!

Proč by ženy měly vyzkoušet erotické masáže? 

Absolvování erotické masáže už naštěstí není pro ženy žádné tabu! Možná se ve vašem okruhu kamarádek najde jedna, která má s tímto smyslným a šťavnatým zážitkem zkušenost! Je načase, abyste si ji dopřály i vy! Zde je několik velmi dobrých důvodů, proč to konečně udělat! 

Proměňte své nejdivočejší fantazie ve skutečnost

Kdo nikdy nesnil o intimních chvílích ve společnosti neuvěřitelně žhavého muže? Který by vás něžně hladil a tiskl své tělo na vaše? Tak tohle je vaše šance, jak si všechny tyhle sny splnit! Užijte si vášnivou masáž od sexy maséra, který se postará o všechny vaše touhy a vaše přání mu bude rozkazem! Vyzkoušejte techniky, o které se stydíte požádat svého partnera, ale které jsou na vašem wishlistu už příliš dlouho! 

Osvoboďte svou ženskou sílu 

My ženy máme vždycky tendenci stavět na první místo vše ostatní jen ne sebe, že? Dovolte si, aby s vámi bylo zacházeno jako s královnou! Protože přesně to si zasloužíte. Při erotické masáži jsou vaše potřeby a touhy naprostou prioritou. A buďte se jistá, že naši maséři přesně vědí, jak vás uspokojit – tentokrát jde o vás, vaše potěšení a uvolnění! 

Poznejte blíže svou sexualitu

Mnohým z nás v životě chybí intimita, a tedy i sebevědomí, pokud jde o nahotu a něžnosti s partnerem. Tyto nejistoty ohledně sexuality a negativní vnímání vlastního těla mohou významným způsobem ovlivnit náš každodenní život a interakce s ostatními. Erotická masáž je skvělý způsob, jak mnohem lépe poznat své tělo a jeho reakce. Je to způsob, jak se cítit smyslně, posílit sebevědomí a znovu se do sebe zamilovat. S trochou času a praxe vám erotické masáže mohou pomoci překonat různé bloky a traumata, které vám brání žít (nejen) sexuální život naplno! 

Zdravotní benefity erotických masáží

To, že klasické masáže mají řadu zdravotních benefitů, je známá věc. Nemusíte se ale bát, že byste o některé z nich s jejich erotickou alternativou přišly! Ponořte se do vzrušení a vychutnejte si intimní léčivé doteky a péči! 

  • přináší úlevu od stresu a úzkosti
  • pomáhá při regulaci krevního oběhu
  • uvolňuje svaly a zmírňuje chronické bolesti 
  • pomáhá udržovat krevní tlak na vhodné úrovni 
  • působí příznivě na srdce
  • dokáže vyřešit problémy s bolestivým pohlavním stykem a anorgasmem
  • stimuluje cirkulaci lymfy a vody, což detoxikuje tělo; bojuje proti zadržování vody v těle 
  • masážní oleje vyživují pokožku cennými minerály a vitamíny
  • díky tomu, že se cítíte lépe, se zlepší i vaše sociální dovednosti a vztahy

Neexistuje žádný důvod, proč by si ženy nemohly užívat erotické masáže stejně jako muži! Také ony mohou těžit z tohoto umění léčivých doteků okořeněných vzrušením a sexuálním uspokojením. Hledejte takové centrum, které kromě masáže lingamu pro pány nabízí i tantrický zážitek pro něžné pohlaví!

Dámy, kdy jste si naposledy daly samy sobě nějaký dárek? Není na čase to udělat znovu? 

Jana Paulusová