Laserová epilace horního rtu vrací ženám sebevědomí!

Laserová epilace horního rtu je poslední dobou stále vyhledávanějším ošetřením na profesionálních pracovištích klinik estetické medicíny. Tento typ epilace je umožněn díky moderním přístrojům, které prostřednictvím svých jedinečných vlastností nabízejí účinné, trvanlivé a také rychlé odstranění nežádoucího ochlupení.

Laserovou epilaci vyhledávají lidé, kterým záleží na jejich vzhledu, myslí na svoji hygienu a také ti, kteří díky ní ušetří spoustu času a trápení s otravným holením. Laserová epilace pomáhá odstraňovat ochlupení v podstatě na všech ochlupených částech těla a garantuje ošetření bez nežádoucích účinků. Proč je tento druh epilace tak oblíbený?

Laserová epilace horního rtu – za pár chvil a bez bolesti

Boj proti ochlupení je v poslední době na vzestupu, protože nabízí spoustu zajímavých benefitů. Během několika ošetření konkrétní části těla se totiž dá zbavit ochlupení v podstatě na pořád díky výraznému oslabení chloupku a oslabení jeho možnosti regenerace. Nejmodernější laserový přístroj nabízí ženám konečné řešení problému s viditelným knírkem na horním rtu, který jim způsobuje velké trápení až psychické problémy. Například na stránkách https://laser-clinic.cz/laserova-epilace-horniho-rtu/ je uvedena spousta zajímavých informací ohledně tohoto oblíbeného zákroku pro ženy. Jak probíhá tento typ ošetření na klinice?

Laserem bojuje nekompromisně!

Obzvláště ty nejmodernější přístroje, které se v posledních letech objevují na trhu, mají opravdu jedinečné schopnosti. Například italský super dokonalý laser MOTUS AX, který disponuje jedinečnou efektivitou v oboru oslabování vlasového folikulu nechtěných chloupků. Díky náročným bezpečnostním normám tak mají dnešní zájemci o laserovou epilaci zaručeno, že jejich kůže nebude vystavena žádnému rizikovému záření a tím pádem ani riziku popálení nebo podráždění pokožky, která bude epilována.

Boj s chloupky od nepaměti

Chloupky trápí lidstvo již od dávné historie. Chlupy byly sice v některých érách tu a tam módní, obecně vzato, jsou však chlupy většinou považovány za neestetické. Neméně důležitým důvodem, proč si lidé chloupky holí nebo epilují, je také touha po čistotě a dokonalé hygieně. Jak bojovali lidé s chloupky v historii?

Kolikrát je laser potřeba?

Každý člověk je originál a má také individuální předpoklady pro epilaci laserem. Jednoznačně lze ale říct, že jedno ošetření nikoho chloupků natrvalo nezbaví. To je jasné. Každý člověk však potřebuje jiný počet návštěv na klinice. Někdo se zbaví chloupků po 6 ošetřeních, jiný musí na proceduru například 10krát. To vše závisí:

  • na barvě a pevnosti chlupů
  • na fototypu pokožky
  • na tom, která část těla je ošetřovaná
  • zda je ošetřovaný muž nebo žena
  • regenerační schopnosti ochlupení.

Sbohem chlupy, navždy!

Aby to bylo takto jednoduché, je třeba se alespoň jednou do roka zajít na kliniku ukázat a laserem chloupky oslabit tak, aby jim byla výrazně snížena schopnost vlastní regenerace. Jen tak je možné dosáhnout v epilovaném místě opravdu dokonalé a hladké pokožky se skvělým a trvanlivým výsledkem.

Laser pro všechny?

Laserové ošetření je opravdu vhodné v podstatě pro všechny. Jako ve všech oborech, i zde však existují určité výjimky, kterým není toto ošetření doporučováno. Jedná se například o onkologické pacienty nebo například epileptiky. Zákrok není prováděn ani těhotným a kojícím maminkám.

 Které chloupky si musíte nejčastěji holit? Není pro vás náš článek inspirací s tím skoncovat?

Jana Paulusová